Młodszy specjalista ds. gospodarki magazynowej

BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głębinów
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie bieżącego funkcjonowania zakładu pod względem logistycznym w celu osiągnięcia płynnego i efektywnego procesu produkcji, zapewnienie optymalnych przepływów materiałowych w obrębie oraz na zewnątrz zakładu.
  • Obsługa systemów komputerowych do obrotu surowcami i produktami.
  • Umiejętność pracy w dwóch najważniejszych obszarach Zespołu Magazynów tj:
    • biuro logistyki (rejestracja środków transportowych)
    • wagi samochodowe (prawidłowe dokonywanie ważeń środków transportowych)
  • Wystawianie kompletu dokumentacji przewozowej w tym listów przewozowych na transport drogowy i kolejowy związanej z wysyłką alkoholu etylowego i DDGS zgodnie w przepisami dotyczącym transportu towarów w tym materiałów niebezpiecznych.
  • Wystawianie i rejestracja dokumentów akcyzowych oraz transportowych na wysyłkę alkoholu etylowego.
  • Przyjmowanie i kompletacja dokumentów przewozowych związanych z przyjmowaniem surowców (zboże, chemia do produkcji, skażalniki)
  • Bieżąca współpraca z Sekcją Stałego Dozoru w BIOAGRA S.A.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Kartę sportową ’ Ticket Sport & Culture
BIOAGRA SA powstała w 2004 r. Obecnie jest największym w Polsce producentem bioetanolu i etanolu wytwarzanego z ziarna kukurydzy. Należący do firmy zakład produkcyjny, który mieści się niedaleko Nysy, jest jednym z największych pracodawców w regionie. Pracuje w nim blisko 150 osób. Znacznie większa liczba osób znajduje pracę w otoczeniu gospodarczym firmy, m.in. w sektorze usług i magazynowania, transporcie i rolnictwie.

Produkcja etanolu odbywa się zgodnie ze standardami ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 oraz standardem zrównoważonego rozwoju ISCC-EU. Firma bazuje na licencji KATZEN International Inc. (USA). To jedna z najbardziej innowacyjnych technologii na świecie, którą cechuje wysoka wydajność i relatywnie niskie zużycie energii. Opiera się na jednym z najpowszechniejszych procesów zachodzących w naturze, który nie obciąża środowiska odpadami, czyli fermentacji. Zakład produkcji etanolu należący do BIOAGRA SA stosuje tę proekologiczną technologię jako jedyny w kraju.

Partnerzy biznesowi BIOAGRA SA to znane koncerny paliwowe, farmaceutyczne, chemiczne oraz firmy z branży spożywczej i rolniczej.

DOŁĄCZ DO NAS!