Młodszy Specjalista ds. Zakupów

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem
naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • Zaopatrzenie zakładu w materiały produkcyjne
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • Wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
  • Kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Badanie i analiza próbek materiałów
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu CDN XL
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne oraz pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/
  • Motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • Kartę Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/