Operator sprzętu ciężkiego

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Cargo poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Janikowo
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stały harmonogram pracy
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych (pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport)
Twoje zadania:
  • obsługa ładowarki kołowej
  • utrzymanie i eksploatacja sprzętu ciężkiego
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
  • uprawnienia do obsługi ładowarki kołowej kat. I
  • doświadczenie w obsłudze ładowarek kołowych min. 1 rok.

Inne oferty pracodawców:

Operator pompy do betonu - kierowca

  • POMPBET

  • mazowieckie / Warszawa
  • Od: 2020-09-02

Kierowca Betonomieszarki

  • Budokrusz S.A.

  • mazowieckie / Kłudno
  • Od: 2020-08-25

  • mazowieckie / Mszczonów, Kłudno

  • łódzkie / Skierniewice