Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: OWW/CHO/1220
Obowiązki:
  • praca w magazynie przy pomocy wózka widłowego,
  • rozładunki, załadunki towarów,
  • kontrola przewożonego asortymentu.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • doświadczenie na ww. stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 850 zł brutto,
  • atrakcyjny pakiet rekreacyjno-sportowy,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • pracę na terenie Chorzowa (Chorzów Stary).