Operator wózka widłowego

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy
Nr ref:
OWW-DE/1419/PR

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego;
  • załadunek i rozładunek towaru.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • mile widziane prawo jazdy kat B;
  • podstawowa znajomości języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 1200 EUR netto / miesiąc;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież robocza wysokiej jakości.