Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy:
Tyniec Mały

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • transport materiałów po terenie magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania)
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne