Pilot instruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Dęblin
Numer: StPr/20/0780
OBOWIĄZKI:
1. Opracowanie dokumentacji szkolenia lotniczego w ramach wsparcia pooddziałów lotniczych2. Szkolenie pilotów samolotu M- 346, w tym prowadzenie zajęć teoretycznych, praktyczne szkolenie w powietrzu oraz na symulatorze lotu3. Prowadzenie szkolenia lotniczego w języku angielskim na poziomie biegłym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane opracowywanie dok. szkolenia lotniczego, prowadzenie zajęć teoretycznych z zakresu szkolenia lotniczego, szkolenie praktyczne w powietrzu na samolocie M-346, szkolenie na symulatorze lotu samolotu M-346, wymagane uprawnienia pilota/instruktora wojskowego statku powietrznego na typie M-346, wymagane doświadczenie jako pilot/ instruktor wojskowego statku powietrznego M-346 oraz doświadczenie w lotach operacyjnych na samolocie bojowym F-16 lub F-15

Miejsce pracy:

Dęblin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 50 910 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach