Pracownik magazynowo-administracyjny

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Miejsce pracy: Robakowo

Zakres zadań:

  • Fizyczna weryfikacja zgodności zapasu na magazynie
  • Praca z systemem magazynowym WMS, w tym: pomiar i opis towarów, zakładanie odpowiednich lokalizacji, zmiana parametrów, przesunięcia produktów.
  • Przyjmowanie zwrotów
  • Ważenie produktów przeznaczonych do utylizacji
  • Udział w inwentaryzacji - sporządzanie i zatwierdzanie planów
  • Bieżąca kontrola raportów
  • Przepakowywanie produktów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość obsługi komputera, szczególnie Excel
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • Mile widziana znajomość systemów magazynowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6).
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i ’zielonych szkół’ dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej