Pracownik magazynu / sortowanie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Wieliczka
Nr ref.: PM7Rsol/2019/12/21
Opis stanowiska:
  • Segregowaniu towaru
  • Komplementowaniu towarów
  • Przygotowywaniu towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerem
  • Utrzymanie czystości na magazynie
Wymagania:
  • Gotowości do pracy od zaraz
  • Rzetelności, sumienności i zaangażowania
  • Dyspozycyjności
Oferujemy:
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6-14 i 14 -22 dla chętnych możliwość pracy w soboty na zmianie porannej 6-14
  • Wynagrodzenie 17zł/h
  • Przyjazną atmosferę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.