Pracownik Realizacji Zamówień

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. K. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne dla swojego Klienta  dynamicznie rozwijającej się firmy z branży odzieżowej poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr ref.: PRZ/11/2019
Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie ze zleceniem
  • Pakowanie odzieży, obuwia, akcesoriów ściśle według wytycznych
  • Obsługa zwrotów
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Inne zadania zlecone

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego