Pracownik Transportu Wewnętrznego

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Nr ref.: PTW/2020
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Eksploatacja wózka jezdniowego i środków transportu wewnątrz wydziału zgodnie z przeznaczeniem,
  • Zamawianie i dostarczanie odpowiednich surowców na maszyny zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Współpraca z Działem Zapewnienia Jakości rejestracja i przeznaczenie produktów wycofanych z produkcji,
  • Właściwe ewidencjonowanie surowców oraz kontrola zużycia materiałów.
WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Uprawnienia dotyczące obsługi wózków jezdniowych,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej,
  • Premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,
  • Premię za brak absencji,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, paczki wraz z imprezą mikołajkową dla dzieci),
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR Polska Sp. z o.o. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora. Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie’’.