Pracownik w dziale zamówień i dostaw

Ogłoszenie numer: 2744128, z dnia 2019-11-18

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego z siedziba w Łodzi. Nasze produkty trafiają na rynki całego świata. Do swojego działu zamówień i dostaw poszukujemy pracownika z doświadczeniem.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź ul.Kaczeńcowa 10 F

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie zgodności towarów z dokumentacją pod względem ilościowym i jakościowym
  • Dostawa i odbiór towarów od Kontrahentów
  • Współpraca z dostawcami, kontrahentami i działami współpracującymi jak magazyn, zaopatrzenie, produkcja
  • Weryfikacja błędów i przekazywanie do odpowiednich działów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Obsługa programów Office z dobrą znajomością Excel
  • Koniecznie prawo jazdy kat B
  • Od wszystkich kandydatów oczekujemy dobrej organizacji pracy własnej i pełnego zaangażowania

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • Pracę jednozmianową od 7-15 pn- pt
  • Umowę  o pracę