Referent ds. dyspozytury

Rail Cargo Group jest jedną z wiodących grup logistycznych w Europie, której roczna sprzedaż wynosi 2,2 mld euro a zatrudnienie 8700 pracowników. Wspólnie z silnymi partnerami, Rail Cargo Group oferuje kompleksową sieć logistyki end-to-end w Europie i poza nią, do Azji. Łączy europejskie konurbacje i porty z dobrze prosperującymi centrami gospodarczymi w Rosji, Turcji i aż do Chin..

Firma Rail Time Polska Sp. z o.o., jako nowy członek Rail Cargo Group szuka pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 190903
Opis stanowiska:
  • wsparcie pracy administracyjnej firmy, w szczególności:
    • obsługa bieżącej korespondencji
    • redagowanie pism i dokumentów
    • koordynowanie obiegu faktur
  • wsparcie realizacji zadań Wydziału eksploatacji, w szczególności:
    • komunikacja między przewoźnikami kolejowymi oraz innymi kontrahentami na całej drodze przebiegu pociągu
    • monitorowanie i raportowanie realizacji przewozów w czasie rzeczywistym (możliwa praca zmianowa)
    • obsługa dokumentacji przewozowej (uzupełnianie, przekazywanie, archiwizowanie)
    • wprowadzanie do systemów danych dotyczących przesyłek
    • sporządzanie statystyk i raportów
Wymagania:
  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra znajomości obsługi pakietów MS Office
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielność oraz umiejętności planowania i organizacji pracy
  • zaangażowanie w pracę i gotowość do wyzwań
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • pracę w solidnej firmie w ramach umowy o pracę i adekwatne wynagrodzenie
  • liczne benefity dla pracowników
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość udziału w szkoleniach merytorycznych
  • wsparcie, przyjazną atmosferę, możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rail Time Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-460) przy ul. Górczewskiej 124 (KRS 0000351978, NIP: 7010226399, REGON: 142349971), moich danych osobowych, zawartych w niniejszym CV dla celów:

[  ] przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, w związku z którą niniejsze CV zostało udostępnione.

[  ] przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska jak powyższe.

[  ] udostępniania niniejszego CV innym podmiotom z grupy kapitałowej Rail Time Polska Sp. z o.o. (tj. zwłaszcza podmiotom powiązanym w rozumieniu k.s.h.) celem przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska.

[  ] udostępniania informacji o otrzymaniu niniejszego CV osobom trzecim będącym moimi byłymi pracodawcami - celem uzyskania opinii na potrzeby procesu rekrutacji.

Potwierdzam iż mam świadomość, że: a) administratorem moich danych osobowych, zawartych w niniejszym CV jest Rail Time Polska Sp. z o.o. - która będzie przetwarzać dane wyłącznie w zakresie dozwolonym powszechnie obowiązującymi przepisami, b) podanie danych jest dobrowolne - lecz konieczne celem przeprowadzenia rekrutacji, c) podstawą przetwarzania moich danych przez administratora jest zgoda - którą mogę cofnąć w każdym czasie, d) mam prawo żądania od administratora dostępu do swych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych, e) w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się z naruszeniem prawa, przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.