Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

Ogłoszenie numer: 2817155, z dnia 2019-12-09

Jesteśmy rozwijającą się firmą recyklingową i obecnie poszukujemy specjalisty.

Jeżeli masz chęci do pracy
 to proponujemy Ci stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • ewidencja operacji związanych z gospodarka magazynową w systemie Symfonia
  • ewidencja i kontrola dokumentów dotyczących dostaw oraz wydawania towarów, materiałów i wyrobów gotowych
  • kontrola i rozliczanie dokumentów magazynowych
  • rozliczanie kosztów produkcji
  • wycenę produkcji w toku
  • zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi dokumentów dotyczących procesów przyjęć oraz wydawania towarów , wyrobów gotowych i materiałów
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • inne czynności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozliczania magazynu

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze gospodarki magazynowej
  • znajomość zagadnień związanych ze środkami trwałymi,
  • znajomość obsługi programu komputerowego „Symfonia”
  • doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie we wdrożenie się w obowiązki
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy