Specjalista ds. Logistyki i Transportu

Jeden z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych z siedzibą na Śląsku zatrudni:

Specjalistę ds. Logistyki i Transportu

do siedziby głównej w Sosnowcu

Zadania:
  • Planowanie , organizowanie , nadzorowanie oraz ewidencja transportów samochodowych i kolejowych w ruchu krajowym i międzynarodowym
  • Przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentów przewozowych rozliczanie faktur za wykonane usługi transportowe
  • Wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości związanych z transportami
  • Wyszukiwanie i współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi
  • Optymalizacja kosztów realizacji dostaw / odbiorów
  • Współpraca z zespołem handlowców oraz innymi działami spółki
Wymagania:
  • Wykształcenia min. średniego ; preferowane kierunki: Transport / Logistyka
  • Doświadczenie w branży transportowej, spedycyjnej, koordynowaniu transportów
  • Znajomość i obsługa giełd Transportowych
  • Mile widziana znajomość prawa przewozowego i konwencji CMR
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne , dokładność i dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole