Specjalista ds. Transportu i Wysyłek

IKEA Industry oddział w Lubawie (Dział Transportu i Wysyłek, umowa na zastępstwo ok. 10 miesięcy)

Miejsce pracy: Lubawa

Główne zadania:

Organizacja, koordynacja oraz rozliczanie transportu krajowego i zagranicznego w tym w szczególności:

  • obsługa zleceń transportowych oraz ich rozliczanie
  • rozwijanie współpracy z firmami przewozowymi
  • powadzenie postępowań na usługi transportowe
  • śledzenie zmian w przepisach transportowych i celnych związanych z przewozem materiałów oraz ich adaptacja w firmie

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe o kierunku transport lub spedycja)
  • min. 2 - letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w zakresie organizowania i obsługi usług transportowych krajowych i międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia Agenta Celnego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • prawo jazdy kat. B
  • orientacja na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • systematyczność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.