Spedytor drogowy międzynarodowy

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 167/09/2019
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (TSL)
  • Znajomość programów spedycyjnych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu
Twoje główne zadania będą polegać na:
  • Przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń spedycyjnych
  • Planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym
  • Negocjacja stawek i ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i Klientami
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z Klientami i przewoźnikami
  • Rozliczanie usług transportowych
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji
W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • Siedziba firmy w centrum Gdyni