Spedytor Międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 2679492, z dnia 2019-09-29

Linktis sp. z o.o. - Specjalizujemy się w organizacji transportu na terenie całej Europy. Swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku do odbiorcy.

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi;

  • Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami;

  • Kompleksowa obsługa zleceń, przy jednoczesnym wyborze najbardziej intratnych rozwiązań;

  • Pełnienie roli eksperta i doradcy w dziedzinie transportu i spedycji;

  • Bieżąca współpraca z kierowcami.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Samodzielność w działaniu i decyzyjność;
  • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski lub włoski) na poziomie komunikatywnym, znajomość dwóch lub więcej będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Mile widziana własna baza klientów;
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy

Nasza oferta jest idealną propozycją dla osób nastawionych na SUKCES, które chcą budować swój rozwój osobisty w młodym, ale dynamicznie rozwijającym się zespole. Możliwość doskonalenia się pod okiem doświadczonych managerów, którzy z nieodpartą chęcią dzielą się swoim know-how to nasz standard. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowie o prace na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00), wysoki system prowizyjny, uzależniony od wyników.

Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem i/lub na stanowisku SPEDYTORA? Zależy Ci na stabilnej pracy, która motywuje i każdego dnia stawia przed Tobą nowe wyzwania? Dołącz do grona pracowników LINKTIS sp. z o. o.!