Kierowca C+E

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Nr ref.: K-CE/2019
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy:
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów "Gwarków" - ul. Zabraniecka 2, Warszawa.

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z załadunkiem i wyładunkiem odpadów;
  • Praca na maszynach i linii technologicznej do sortowni odpadów;
  • Sprawdzanie stanu technicznego powierzonego pojazdu;
  • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji pojazdu;
  • Utrzymanie hali segregacji odpadów w należytym porządku, w okresie zimowym odśnieżanie wszelkich przejazdów na terenie zakładu.
Wymagania na stanowisku:
  • Czynne prawo jazdy kat. C+E;
  • Karta kierowcy;
  • Kurs na przewóz rzeczy potwierdzony wpisem do prawa jazdy;
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • Wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.
Warunki pracy:
  • Praca wykonywana w systemie dwuzmianowym.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.