Kierowca do transportów sanitarnych

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Transport międzyszpitalny pacjentów;
  • Transporty sanitarne.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy;
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych i znajomość topografii obsługiwanych terenów;
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie medycznym.

Oferujemy:

  • Pracę na terenie całego województwa;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach;
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia (praca 2-zmianowa w godzinach 7-19 , 19-7);
  • Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy;
  • Kartą sportową z dostępem w całej Polsce.
Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: https://www.falck.pl/o-firmie/kariera/