Kierowca - Dostawca

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref.: KDP/APT
Obowiązki:
  • załadunek towaru na samochód służbowy,
  • dostarczanie zamówień do Klienta indywidualnego na terenie Warszawy i okolic,
  • obsługa Klienta.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B, (minimum 1 rok),
  • znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • aktualna Książeczka Sanepidu,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • pracę zmianową w godzinach 7:00-15:00; 14:00-22:00 (również niektóre weekendy),
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • stawkę godzinową 23,00 zł brutto.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”