Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Miejsce pracy: Iłowa
Numer: StPr/24/0225
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie wózka do pracy, pobieranie, transportowanie, scalanie i składowanie ładunków, prowadzenie dokumentacji kontroli urządzeń oraz utrzymanie w dobrym stanie urządzeń transportu bliskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: kierowca operator wózków jezdniowych

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia - kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) UDT

Miejsce pracy:

Iłowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu