Kierowca Pomocy Drogowej

Ogłoszenie numer: 2654197, z dnia 2019-09-20

Niezależny warsztat zajmujący się naprawami powypadkowymi samochodów osobowych i dostawczych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Góra Kalwaria

Opis stanowiska

  • Praca na ½ etatu
  • miejsce pracy: Góra Kalwaria
  • przewożenie pojazdów osobowych i dostawczych po wypadku lub awarii
  • utrzymanie pojazdu pomocy w idealnym stanie technicznym

Wymagania

  • karta kierowcy
  • podstawowa znajomość mechaniki
  • mile widziane doświadczenie
  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. C

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę
  • poszukujemy pracownika na pełen etat lub na 1/2 etatu