Kierowca samochodu kat. C+E

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: Ciemne, ul. Logistyczna 12
Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, 15.00- 23.00 oraz 23.00 - 7.00

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony kat. C+E,
  • przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami Poczty Polskiej,
  • obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz prawo jazdy kategorii C lub C+E,
  • masz kartę kierowcy i ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.​
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
W zamian oferujemy:
  • stawkę 36 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !
Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !
  6 048 zł brutto za 168 przepracowanych godzin