Kierowca samochodu osobowego (1/4 etatu)

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/20/1098
OBOWIĄZKI:

Praca fizyczna polegająca na przewozie pracowników do miejsca pracy i z powrotem, każdorazowa kontrola stanu technicznego pojazdu, wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu. (Miejsce pracy: delegacje na terenie całego kraju w zależności od pozyskanego kontraktu).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętność jazdy samochodem osobowym i przewóz pracowników, dyspozycyjność, punktualność.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży