Logistyk Specjalista ds. Transportu

Dla naszego klienta, znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży spożywczej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • monitorowanie oraz kontrolowanie realizacji zleceń transportowych,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentów przewozowych,
  • dbałość o jakość i terminowość realizowanych usług,
  • organizacje przewozu produktów firmy przy pomocy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w organizacji transportu lub spedycji na rynku spożywczym min. 2 lata,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość korzystania z giełd towarowych,
  • znajomość aktualnych przepisów drogowych oraz zasad pracy kierowcy w ruchu ciężarowym,
  • znajomość Excela.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.