Magazynier / Kierowca

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MK/09/2019

Zadania dla Ciebie:
  • Obsługa produkcji - przyjmowanie produktów do wysyłki
  • Prowadzenie załadunku i rozładunku samochodów
  • Transport wewnętrzny towarów i półproduktów
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
Wymagania:
  • Praca na pełen etat w systemie zmianowym w godz. I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i wysokie zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 14,70 brutto/h + premia miesięczna do 720 brutto
  • Możliwość do przystąpienia do benefitów: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty firmy
  • Podjęcie pracy od zaraz