Magazynier – operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 2729450, z dnia 2019-10-25

Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Praca pełna wyzwań

Praca, w której stawiamy na rozwój pracowników

Praca, w której nie ma czasu na nudę

Jeśli takiej pracy szukasz, zapraszamy do nas!

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., lider w dystrybucji surowców
i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji
  • Dbanie o zachowanie norm jakościowych (m.in. temperatury) na magazynie
  • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania pracownika
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pozytywny i energetyczny zespół współpracowników