Magazynier

Ogłoszenie numer: 2717758, z dnia 2019-10-23

MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w krajowych i międzynarodowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Nr Ref.: M/10/2019

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych – wysokiego składowania i czołowych,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki wysokiego składowania
  • mile widziane uprawnienia na wózki wysokiego składowania wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w trybie  dwóch zmian, (7.00-15.30, 11.30-20.00)
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych
  • ubezpieczenia grupowe
  • pakiety sportowe