Magazynier

Ogłoszenie numer: 3060209, z dnia 2020-02-17

Magazynier

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • kontrola jakościowa i ilościowa towaru
  • przygotowywanie zamówień - przesyłek kurierskich i paletowych
  • rozładunek i załadunek towaru
  • przestrzeganie przepisów BHP, wewnętrznych procedur i instrukcji
  • udział w inwentaryzacjach
  • dbałość o porządek w magazynie i powierzony sprzęt

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dodatkowy atut – doświadczenie i uprawnienia na wózek widłowy
  • studenci również mile widziani

Oferujemy

  • premie zarówno indywidualne jak i działowe
  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem, miejsce: Poznań – Szczepankowo
  • szansę na rozwój i podniesienie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.)
  • trwałe, stabilne zatrudnienie
  • aktualnie oferujemy pracę od 8-16 z możliwością realizacji nadgodzin

Dołącz do naszego zespołu!