Magazynier

Ogłoszenie numer: 8960449, z dnia 2024-04-24

POLPAK POLAND Sp. z o.o.

Dystrybucja sprzętu elektronicznego

Więcej informacji na stronie www.polpak.com.pl

Magazynier

Miejsce pracy: Reguły, Reguły, Piastów

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Prace porządkowe na obiekcie
  • Godziny pracy: 9.00 do 17.00 (poniedziałek – piątek)

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy