Manager projektu, benchmarks and indices, content

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0574
OBOWIĄZKI:
Wymagane umiejętności: doświadczenie w zarządzaniu terminami dostaw i ryzykiem związanym z terminami, zarządzaniu administracją zespołu, doświadczenie w opracowywaniu raportów Clarity, kart wyników B&I, materiałów dotyczących portfela i rady analitycznej oraz raportówZakres obowiązków: m.in. nadzór nad projektem, wsparcie i stały kontakt z klientem/uczestnikami projektu, przewidywanie i zarządzanie ewentualnymi opóźnieniami/wyzwaniami/budżetem, nadzorowanie zmian budżetowych, aktualizowanie harmonogramu projektu i ciągły kontakt ze stronami projektu, dbanie o zachowanie zasad metodologii i zarządzania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Wykształcenie: mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub zarządzaniaDoświadczenie zawodowe: 1 rok, 5 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku analityk danych oraz 1 rok, 5 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku Starszy Analityk Rynku: razem 2 lata , 10 miesięcy doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 883,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni