Operator Systemu WMS (Warehouse Managing System)

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla ciebie miejscu na świecie.

Jeżeli otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do nowoczesnego Centrum Logistycznego w Nidzicy na stanowisko:

Twój klucz do kariery na stanowisku:
Miejsce pracy: Nidzica
Opis stanowiska:
  • codzienna praca w systemie klasy Warehouse Managing System (WMS)
  • przywracanie przepływu oraz funkcjonalności systemu WMS
  • umiejętność połączenia pracy biurowej (w systemie WMS) z problemami występującymi w magazynie
  • umiejętne diagnozowanie i optymalizacja pracy WMS (KPI)
  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie działania aplikacji w przenośnych terminalach (PDA)
  • zgłaszanie i monitorowanie rozwiązywania błędów w aplikacjach WMS
  • proponowanie innowacyjnych rozwiązań systemu WMS w obszarze logistyki
  • współpraca z "Help Desk" w międzynarodowym środowisku
  • współpraca z systemem typu ERP
  • tworzenie instrukcji obsługi aplikacji dla użytkowników
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów (informatyka, logistyka)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • znajomość lub gotowość do uzupełnienia szkoleń systemów WMS, ERP, CRM
  • doświadczenie w pracy operacyjnej: produkcja, dystrybucja, gospodarka magazynowa
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów systemowych
  • mile widziane umiejętności projektowania oraz implementacji nowych funkcjonalności i procesów IT
  • znajomość procesów logistycznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • pracę w firmie, która inwestuje w innowacje
  • podnoszenie kwalifikacji
  • karty multisport
  • atrakcyjny cenowo pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • angielski dla pracowników i dzieci pracowników
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
  • dofinansowanie do wypoczynku
Administratorem danych jest Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Bolszewie, ul Szkolna 54, (84-239). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres email wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a „RODO” do celów przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

W treści CV prosimy umieścić klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)”.