Operator wózka widłowego z UDT

Interesuje Cię praca przy maszynach produkcyjnych, lub na wózkach widłowych? Aplikuj!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, darmowy autobus
oczekujemy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym,
  • chęci i motywacja do pracy.
oferujemy
  • transport z Ciechanowa, Płońska, Legionowa, Strzegowa, Śniadówka, Świercza, Raciąża, Drobina, Słupi, Nasielska Góry, Wyszogrodu, Zakroczymia, Małej Wsi, Pułtusk
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • wynagrodzenie 27-33 zł brutto/h + premia.
zadania
  • obsługa maszyn produkcyjnych, lub wózków widłowych,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn,
  • współpraca z magazynem.

Inne oferty pracodawców:

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

  • mazowieckie / Łubna
  • Od: wczoraj

  • mazowieckie / Józefosław

Kierowca operator wózków jezdniowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kole

  • wielkopolskie / Koło

Operator wózka widłowego

  • ManpowerGroup

  • dolnośląskie / Biskupice Podgórne