Operator Wózka Widłowego

Pracodawcą kandydata będzie polska firma z branży spożywczej. W związku z otwarciem nowej inwestycji poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: 3874HT
Główne zadania:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • właściwe rozmieszczanie towarów (zgodnie ze specyfikacją) na powierzchni firmy,
  • kompletacja produktów, załadunek, rozładunek,
  • systematyczne prowadzenie ewidencji magazynowej w wewnętrznym systemie komputerowym.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • dobrą atmosferę pracy w kulturze wzajemnego szacunku,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.