Pracownik transportu wewnętrznego / internal transport worker

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3403
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH, ELEKTRYCZNYCH I RĘCZNYCH, A TAKŻE INNYCH URZĄDZEŃ W OBSZARZE PRACY ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM I INSTRUKCJAMI OBSŁUGI. WYKONYWANIE PRAC KONSERWACYJNYCH PRZY SPRZĘCIE NP. WYMIANA I ŁADOWANIE AKUMULATORÓW. DOSTARCZANIE NA BIEŻĄCO WYMAGANYCH PRODUKTÓW I OPAKOWAŃ DO OBSZARU PRZEPAKOWANIA. ODBIÓR GOTOWYCH PALET Z WYROBEM PO PRZEPAKOWANIU, PRZYGOTOWANIE PALET Z WYROBEM PO PRZEPAKOWANIU, PRZYGOTOWANIE PALET Z WYROBEM GOTOWYM DO WYSYŁKI. TRANSPORT KONTENERÓW Z ODPADAMI Z OBSZARU PRZEPAKOWANIA. REALIZACJA ZAŁADUNKÓW/ROZŁADUNKÓW W OBSZARZE, PLOMBOWANIE NACZEP. PRACA W MAGAZYNIE - UMIESZCZANIE PALET W ODPOWIEDNICH LOKACJACH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych z napędem elektrycznym (akumulatorowym, w tym podnośnikowych, widłowych)
Uprawnienia: Kurs - Wózki widłowe

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu