Specjalista ds. Transportu

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w ponad 100 krajach i zatrudniającym powyżej 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Gdańsk, Poznań, Tychy oraz Warszawa) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/havipolska/

Obecnie do naszego Centrum Dystrybucyjnego w Tychach (ul. Turyńska 80) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Główne zadania:
  • planowanie grafików dostaw oraz tras kierowców
  • analiza i optymalizacja procesów łańcucha logistycznego
  • bieżąca kontrola KPI, wspomaganie procesów zarządzania i planowania
  • kontakt z klientami
  • dobór przewoźników oraz floty do aktualnych zadań transportowych i stały nadzór nad realizowanymi zadaniami
  • terminowe rozliczanie kosztów - współpraca z Działem Księgowości
  • dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług
Nasze oczekiwania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w logistyce
  • znajomość zagadnień transportowych
  • umiejętności analityczne
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel i Access)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi optymalizacji transportu (np. Paragon)
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
Nasza oferta
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa i dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz wypoczynku urlopowego
  • Międzynarodowa współpraca
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Owocowe środy
  • Masaże biurowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bonus roczny
  • Premie za polecanie przyjaciół
  • Dofinansowanie do posiłków