Specjalista w dziale obsługi eksportu (z j. rosyjskim)

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera kosmetyków

poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lesznowola, Warszawa, Piaseczno

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
  • 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale eksportu firmy produkcyjnej lub handlowej ( najlepiej z branży FMCG)
  • Doświadczenia w pracy na rynkach eksportowych
  • Systematyczności w pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, jak i szybkości reakcji
  • Wysokiego stopnia samoorganizacji, samodzielności i umiejętności szybkiej adaptacja do zmiennych warunków handlowych
  • Umiejętności komunikacyjnych w różnych środowiskach kulturowych
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu i ich późniejsza realizacja
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów eksportowych – zapewnienie ich zgodności z prawem polskim jak i rynku docelowego
  • Bieżąca współpraca z klientami, prowadzenie rozmów – budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kontrahentami
  • Współpraca z magazynem firmy w zakresie organizacji załadunków
  • Przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych; nadzór nad ich zrozumieniem i późniejszym wdrożeniem
  • Reklamacje – przyjmowanie i rozpatrywanie
  • Kontrola należności kontrahentów – monitoring płatności i współpraca z kontrahentami w zakresie terminowych realizacji płatności
  • Realizacja planów eksportowych; uzgadnianie poziomu targetów dla poszczególnych kontrahentów ich późniejsze komunikowanie i realizacja
  • Budowanie wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowy system premiowy