Magazynier / Kupiec / Logistyk

RalcoTechnic to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa. Więcej informacji o naszej działalności i wartościach można znaleźć na stronie ralcotechnic.com.

Miejsce pracy: Michałowice-Wieś, ul. Pałacowa 29

Poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w charakterze magazyniera lecz posiadającej kompetencje w zakresie zakupów i logistyki. W krótkiej perspektywie osoba powinna przyjąć funkcję Kierownika Zakupów i Logistyki.

Zakres obowiązków
  • Dbanie o porządek w magazynie, w tym rozlokowanie części i materiałów.
  • Kompletowanie zestawów części i materiałów do montaży zgodnie ze specyfikacją.
  • Przyjmowanie dostaw oraz organizowanie dostaw do klientów, pracowników i na teren montażu.
  • Organizacja zakupów do magazynu i na potrzeby projektów, zgodnie ze specyfikacją.
  • Optymalizacja kosztów zakupów i magazynowania.
  • Dokumentowanie wszystkich czynności w programie magazynowo-księgowym.
  • Zarządzanie stanem magazynu oraz infrastrukturą magazynową.
Wymagania
  • Kompetencje w zakresie zakupów i logistyki.
  • Znajomość programów do obsługi magazynu (mile widziana).
  • Znajomość branży chłodniczej (mile widziana).
  • Znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub angielskiego (mile widziana).
  • Dyspozycyjność i gotowość do nauki.
Oferujemy
  • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Zakupów i Logistyki w krótkiej perspektywie.
  • Pakiet zdrowotny Medicover oraz dostęp do programu Medicover Sport.